Серія Evolution

Компанія Toro представляє нове покоління контролерів. Серія Toro® Evolution має інтуітивний інтерфейс, а також ексклюзивну функцію «розумне» управління. Підходить для установки на приватних присадибних об’єктах та невеликих проектах комерційного класу.

Максимальний час роботи:
12 ГОДИН
Установка:
ЗОВНІШНЯ/ВНУТРІШНЯ

Характеристики

  • Від 4х до 16 станцій
  • Модульний
  • Сумісний з датчиком дощу
  • Революційний інтерфейс
  • Просте оновлення до Integrated Smart Control
  • Програмування за допомогою комп’ютера і USB накопичувача

Характеристики та переваги

  1. Революційний інтерфейс

Інтерфейс контролера Evolution ™ був спроектований спеціально для користувача. кнопки надають швидкий доступ до стандартних функцій, а розширене меню відкриває досвід і знання професійного зрошення. Всі данні відображаються на дисплеї, навігація на якому здійснюється подібно іншим сучасним електронним приладам.

  1. Легке оновлення до вбудованого смарт-контролю

Додатковий Smart Connector ™ підключається до вартового механізму, включаючи бездротове з’єднання з певною кількістю підключених пристроїв: погодний датчик, пульт управління і до трьох датчиків грунту.

  1. Програмується за допомогою USB-накопичувача

Просте у використанні ПЗ дозволяє вам програмувати все на вашому комп’ютері. Для миттєвої передачі коду на один або кілька контролерів використовуйте USB-накопичувач. USB-накопичувач також надає функцію ведення журналу контролера і зберігає журнал роботи для діагностичних цілей.

Перейдіть на http://toroevolution.com щоб дізнатись про всі можливоісти Evolution, а також щоб встановити програмне забезпечення та завантажити нову  прошивку на контроллер