Billy Goat – устаткування по догляду за ландшафтом

Команія Billy Goat, розташована недалеко від міста Канзас, в штаті Міссурі, США. Компанія є провідним виробником спеціального устаткування по догляду за ландшафтом і має репутацію виробника інноваційного, якісного і високопродуктивного устаткування. Компанія була створена у 1967 році як дочірнє підприємство компанії Clipper Manufacturing. Billy Goat стала незалежною компанією у 1969 р. У травні 2015 року компанія була придбана підприємством Briggs & Stratton Corporation. Компанія Billy Goat пропонує повну лінійку рішень і устаткування по догляду за ландшафтом для житлових, комерційних і муніципальних потреб. Запрошуємо Вас переглянути наш веб-сайт і працювати з нашою всесвітньою мережею дистриб’юторів і дилерів, які допоможуть Вам обрати необхідне устаткування, яке задовільнить Ваші потреби відповідно до ландшафту та сезону.

Цінності компанії Billy Goat

1. Компанія в якій цікаво і весело працювати
2. Постійне вдосконалення
3. Робимио правильні речі
4. Заохочення працівників
5. Що говоримо, те й робимо
6. Командна робота

Місія компанії Billy Goat

Ми, сім’я Billy Goat, що повністю відповівдає вимогам наших клієнтів і заохочує своїх колег робити свою роботу легшою і простішою з інноваційним устаткуваннями по догляду за ландшафтом, яке ми виробляємо.

Наша продукція включає в себе інноваційні функції, такі як: передові технології вентилятора в наших повітродувках; гідростатичні системи приводу і інтуїтивне управління в наших кущорізах, підсіювачах і дернорізах, а також ергономічна конструкція устаткування, що дозволяє зменшити шум, вагу, пил і вібрацію на всій лінійці устаткування Billy Goat.

Будьте впевнені, що устаткування Billy Goat є орієнтованим на клієнта. Все устаткування розроблено і ретельно випробувано в польових умовах, щоб як найкраще відповідати вимогам наших клієнтів. Тому наші засоби завжди були відомі за свою видатну довговічність і продуктивність.

Коли справа доходить до прибирання територій, Billy Goat відрізняється передовими рішеннями щодо всіх Ваших житлових, комерційних або муніципальних потреб з прибирання. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашим каталогом, звернути увагу на наш Вебсайт, переглянути наші відео і співпрацювати з нашою всесвітньою мережею дистриб’юторів і сервісних дилерів, щоб вибрати устаткування, яке підходить Вам, для Ваших потреб і відповідно до території і пори року.

Billy Goat Industries пишається тим, що є членом і прихильником наступних асоціацій: