Підсіювачі та скарифікатори

МОДЕЛІ

Гідростатичний самохідний підсіювач

Модель № OS901SPS (Subaru) / OS901SPH (Honda)

Скарифікація і підсіювання за один прохід. Пристрій має самохідний гідростатичний привід для контролю швидкості. Ексклюзивна система Auto Drop зберігає кожну насінину. Також пристрій обладнаний новою системою зміни висоти обробки за допомогою натиснення педалі, а також новою формою ножів.

Відмінні характеристики:

– Самохідний гідростатичний привід
– Нові ножі з тривалим терміном служби
– Нова ножна педаль для запуску пристрою підвищує комфорт і подовжує термін служби леза
– Система Auto Drop зберігає кожну насінину
– Піднятий контейнер для насіння
– Регулювання глибини підсіву
– Інтуітивні, найкращі в своєму класі, функції керування – будь-хто може легко керувати пристроєм

Технічні характеристики:

– Двигун: Subaru EX270 (OS901SPS); Honda GX270 (OS901SPH);
– Регулювання глибини підсіву: 30 мм до 1,3 см
– Барабан: 11 закріплених ножей; шириною 56 см
– Швидкість – до 5 км/год
– Контейнер для насіння: вміщує 13,5 кг

Самохідний підсіювач Billy Goat зменшує навантаження на користувача при роботі з пристроєм, а також має інтуітивний контроль переднього і реверсивного руху. Пристрій має новий дизайн ножів, що зменшує кількість войлоку і збільшує термін служби ножів завдяки загостреному передньому краю і куту атаки, що поєднується з функцією зміни висоти котушки завдяки легкому натисненню на педаль, що дозволяє опустити ножі глибше в ґрунт. Ширина пристрою – 60 см з ексклюзивним барабаном з 11 ножами, які ретельно повторюють контури Вашої ділянки і що робить підсів зерна і його проростання більш ефективним. У комплекті іде 13,5 кг контейнер для зерна, який підвішується на пристрій на достатню висоту над ґрунтом, щоб уникнути обтяження зерна від вологи. (На малюнку зображено з додатковою кришкою для контейнера). Ексклюзивна система Auto Drop автоматично запускає і зупиняє підсів за допомогою відкриття і закриття контейнера і запобігає нагромадженню зерна в кінці процесу підсіву. Функція зміни висоти роботи ножів підвищує їх строк служби. Для зручності користування, управління глибиною посадки насіння винесене на панель управління.
Якщо Вам необхідно відновити Ваш газон, використовуйте підсіювач Billy Goat.

Несамохідний підсіювач
Підсіювач з функцією Auto Drop

Модель № OS552 (Briggs) / OS552 (Honda)

Контейнер для насіння, що вміщує 12 кг насіння і розташований на передній частині підсіювача, а також 50 см котушка для скарифікації забезпечують найкраще рішення для ефективного підсіювання.

 Відмінні характеристики:

– Надміцний механізм регулювання висоти обробки ґрунту
– Сталевий захист для уникнення пошкодження підшипників і шквів
– Надміцні колеса
– Ручка що складається без застосування інструменту
– За допомогою додаткового обладнання пристрій можна використовувати як скарифікатор.

Технічні характеристики:

– Двигун: 205 сс Vanguard (OS552); 162 cc Honda (OS552H);
– Регулювання глибини обробляння
– Глибина: 30 мм до 1,3 см
– Барабан: 50 см ріжучий
– Продуктивність: 6000 кв м / год

Підсіювач Billy Goat № OS552 має ексклюзивну функцію Auto Drop, яка автоматично запускає або зупиняє процес підсіву. Надміцний механізм контролює як підсів зерна, так і зупинку підсіву. З легкістю можна налаштувати норму підсіву.

Передній контейнер для насіння з ємністю 12 кг має стійкість до іржі та деформації. Інструкція з рекомендаціями по налаштуванню підсіву знаходиться під кришкою.
Першокласні колеса, рама, підшипники забезпечують надійність і довгий строк служби пристрою.
З додатковими обертаючими або пружинними барабанами підсіювач OS552 легко перетворюється на скарифікатор, що робить цей пристрій універсальним і вартим інвестицій вкладених в нього. Використовуйте пристрій Billy Goat OS для скарифікації навесні і підсіву осінню.

Скарифікатор

Модель № PR550 (Briggs) / PR550H (Honda)

Пристрій має особливий дизайн для самого вимогливого використання. Ефективно видаляє густий волок з ґрунту. Ширина обробки – 50 см.

Відмінні характеристики:

– Надміцний механізм регулювання висоти обробки ґрунту
– Сталевий захист для уникнення пошкодження підшипників і шквів
– Надміцні колеса
– Ручка що складається без застосування інструменту
– За допомогою додаткового обладнання пристрій можна використовувати як підсіювач

Технічні характеристики:

– Двигун: 205 сс Vanguard (OS552); 162 cc Honda (OS552H);
– Регулювання глибини обробляння
– Глибина: 30 мм до 1,3 см
– Барабан: 50 см ріжучий
– Продуктивність: 6000 кв м / год

PR550 ефективно видаляє войлок з ґрунту з шагом в 50 см, його міцна конструкція витримує найвимогливіше використання. Робота ціпів приводить пристрій в рух, роблячи його самохідним, що зменшує навантаження на користувача пристрою.

Більше того, так як цей скарифікатор важить трохи більше ніж скарифікатори інших виробників, він має стальний захист, більш важкі колеса, якісні підшипники і сталеву базу двигуна 10 калібру. Цей скарифікатор поглинає вібрацію, до того, як вона досягне ручок керування, що забезпечує більш комфортну роботу користувачу.
Скарифікатор PR550 обладнаний двигуном Briggs або Honda у поєднанні з термообробленим сталевим барабаном, який встановлений на чавунні змащені підшипники. Цей скарифікатор легко перетворюється на підсіювач за допомогою додаткового обладнання.

Компактний скарифікатор

Модель: CR550HC (Honda GC)

Компактний скарифікатор ідеально підходить для невеликих ділянок та ефективно видаляє войлок. Ширина скарифікації – 50 см. Пристрій має особливий дизайн для самого вимогливого використання.

Відмінні характеристики:

– Двигун 5.0 HP Honda GS
– Чавунні підшипники
– Низький рівень вібрації, суцільна конструкція
– Регулювання глибини обробки
– Ручки що складаються
– Надміцні стальні шкви

Технічні характеристики:

– Двигун 5.0 HP Honda GS
– Ширина скарифікації – 50 см
– Глибина обробки – 1,3 см – 2 см
– Розміри скарифікатора: довжина 1м, ширина 73см, висота 110 см
– Вага – 58 кг
– Продуктивність 3900 кв м/год при швидкості 2,5 км/год

Компактний скарифікатор Billy Goat легко обробляє невеличкі ділянки видаляючи войлок з газону. Ширина обробки скарифікатора 50 см. . Пристрій має особливий дизайн для самого вимогливого використання. Скарифікатор CR550HC обладнаний двигуном Honda у поєднанні з термообробленим барабаном з ножами, яка кріпиться до чавунних підшипників. Барабан з молотильною функцією може легко замінитись котушкою з ріжучою функцією.

Надміцна і суцільна конструкція скарифікатора має низький рівень вібрації завдяки меншій кількості обладнання, що забезпечує більш комфортну роботу користувачу. Ручки мають антиковзаючу поверхню, а також легко складаються для комфортного зберігання або транспортування.