Ferrari – аграрна техніка

Концерн «BCS S.p.A.» був заснований інженером Луїджі Кастольди (Luigi Castoldi) в 1943 році в передмісті Мілана і першим напрямком діяльності Концерну було виробництво техніки для сільськогосподарських робіт.
На даний момент Торгова марка BCS S.p.A. FERRARI є однією з найстаріших на ринку сільськогосподарської та комунальної техніки в Європі. Техніка європейської компанії BCS S.p.A. FERRARI зарекомендувала себе, як надійна в роботі і обслуговуванні.

Модельний ряд тракторів Ferrari представлений багатофункціональними робочими машинами потужністю від 25 до 91 к / сил, які мають компактні розміри і чудові маневрені якості. Трактори з докладними конструктивними характеристиками, серед яких: коротка база, ламана рама, і низький центр тяжіння. Ці переваги виступають у поєднанні з потужністю двигуна відомих світових брендів Lamborghini, Kubota, VM. Характерною особливістю міні тракторів крім надзвичайного маневрування, надійності двигунів є те, що вони оснащені новітньою розробкою: системою рециркуляції вихлопних газів, що значно знижує витрату палива і надзвичайно екологічним рішенням. Ці переваги роблять трактори FERRARI незамінними для робіт на сільськогосподарських угіддях, тваринницьких фермах, в фруктових садах, виноградниках, тепличних господарствах, а також при скошуванні і заготовки кормових трав.

У 1988 році FERRARI приєднався до BCS Group в якості авторитетної компанії.

Сьогодні BCS Group є провідною багатонаціональною компанією в механізаційному секторі. Вона розробляє і виробляє сільськогосподарську техніку, машини для автономного виробництва електроенергії, мобільне зварювальне обладнання.

Місія компанії

Компанія «Смарт Маркет» є офіційним дилером італійської компанії BCS S.p.A. FERRARI в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент міні-тракторів, тракторів різної потужності, причіпних косарок, широкий модельний ряд мотоблоків, які можуть бути укомплектовані різними навісними і причіпними знаряддями та обладнанням.

Головна відмінність нашої компанії – Ми вибираємо кращих європейських виробників техніки та впроваджуємо найдосконаліші, унікальні технології.

Сертифікати

Трактори, косарки і мотоблоки сконструйовані і розроблені на основі сучасних потреб аграріїв і кращого світового машинобудівного досвіду, відповідають всім прийнятим світовим стандартам надійності і безпеки в експлуатації, мають відповідні європейські сертифікати.

Завдяки штату кваліфікованих фахівців, ми підбираємо найкраще і максимально вигідне рішення для наших клієнтів в кожному окремо взятому випадку.