Firestone – покрівельні системи

Вже протягом 30 років підрядники, забудовники, і проектувальники довіряють компанії Firestone Building Products, як провідному постачальнику покрівельних і гідроізоляційних систем.З роками компанія Firestone Building Products розширилася і доповнилася декількома лінійками продукції, включаючи EPDM мембрани, термопластичні мембрани, бітумно-полімерної мембрани, бітумні суміші і теплоізоляцію.

Екологічна місія компанії Firestone Building Products проста: допомогти забезпечити здорове навколишнє середовище для нинішніх і майбутніх поколінь. Компанія постійно прагне розвивати екологічно чисті продукти і процеси, які прокладуть шлях для світлого майбутнього.

Широка лінійка продуктів компанії, яка включає одношарові, металеві системи та системні рішення на основі асфальту. Компанія Firestone Building Products – постачальник інноваційного продукту з довготривалою гарантією.

Компанія Firestone Building Products робить все, щоб спростити вашу роботу – пропонуючи продукти, які ви можете використовувати для вирішення завдань та досягнення максимальної продуктивності, від фундаменту до влаштування покрівлі будинків.

Висока якість синтетичного каучуку Firestone є основною складовою для гідроізоляції RubberGard™ – покрівельної EPDM мембрани вищого сорту. Основними перевагами мембран відзначають міцність, еластичність і стійкість до УФ випромінювання. EPDM мембрана RubberGard ™ – смарт-рішення для влаштування покрівлі будь-якої будівлі, таких як: офісні будівлі і складські приміщення, лікарні та школи, мембрана RubberGard EPDM забезпечую чудову і тривалу роботу в будь-яких кліматичних умовах по всьому світу. Ви не просто встановлюєте покрівлю, ви зберігаєте її за допомогою EPDM мембрани Firestone RubberGard™.

RubberGard™ EPDM

Продукт, який витримав випробування часом.

З моменту своєї появи в 1980 році система EPDM Firestone в RubberGard ™ стала лідером риноку завдяки перевіреній надійності, довговічності і еластичності, та використовується для влаштування покрівель в абсолютно різних типах будівель.

Системи EPDM RubberGard має понад три десятиліття успіху у влаштуванні покрівель комерційних споруд за рахунок інноваційних продуктів в гумово-полімернії технології. Універсальна мембрана пропонує різні варіанти установки: суцільно клейову, баластну або систему механічного кріплені, які забезпечують надійну, довготривалу стійкість до погодних умов і демонструють виняткову стійкість опору до підриву вітром.

Висока якість синтетичного каучуку Firestone є основною складовою для гідроізоляції RubberGard™ – покрівельної EPDM мембрани вищого сорту. Основними перевагами мембран відзначають міцність, еластичність і стійкість до УФ випромінювання. EPDM мембрана RubberGard ™ – смарт- рішення для влаштування покрівлі будь-якої складності.