Системи Atlantic пропонують комплексне рішення для будівництва водойм різних за розміром та конфігурацією. Повнофункціональні скіммери, які дозволяють під’єднати трубопровід різного діаметру та встановити фільтр попереднього очищення, фільтри-водоспади серії FilterFalls, які з легкістю перетворюються на фільтри біологічної очистки та є домівкою для розмноження корисних бактерій. Ви маєте можливість створити свій індивідуальний ставок, обравши з переліку запропонованих аксесуарів або просто скористатися готовими комплектами обладнання, які укомплектовані всім необхідним: мембраною, фітингами для з’єднання та багатьма іншими дрібничками. Вам не потрібно витрачати час на поїздки, в комплектах є все необхідне.

Комплект системи для створення декоративних водойм:

1. Скіммери обладнані дверцятами, через які затягується сміття з поверхні води, системою кріплення із нержавіючої сталі та наджорстким каркасом, спеціально створеним для більшої міцності.

2. Скіммери обладнані великими сітками та щітками, виготовленими з нержавіючої сталі та нейлону або еко-матами Матала для покращення попередньої фільтрації.

3. Велика насосна камера здатна розмістити декілька насосів для підвищення ефективності та економії електроенергії за допомогою встановлення двох невеликих насосів, замість одного великого.

4. Додаткові аксесуари, такі як іонізатор Triton, донний стік та поплавок дозволяють зменшити обсяг технічного обслуговування та зберегти ваш ставок в чистоті.

5.  Гнучкі ПВХ труби Atlantic та EPDM мембрана виготовляються в США за найвищими стандартами якості.

6.  Посилений корпус FilterFalls, виготовлений з поліетилену та обладнаний системою кріплення, вбудованою в корпус та вмготовленої з нержавіючої сталі для герметичного з’єднання з мембраною.

7.  Міцні опорні рейки і верхні решітки витримують вагу кам’яного насипу, призначеного для маскування системи і запобігають утворенню тріщин та викревлень.

8. Великий внутрішній об’єм забезпечує величезну площу фільтрації, яку можливо збільшити за допомогою губок Bio-Tech, кульок Bio-Balls, гравію Bio-Rocks та еко-матів Matala для незкінченної кількості варіантів системи фільтрації, призначених для користувача.