Роторна форсунка серії Precision

Основою для створення роторної форсунки стала перевірена часом конструкція роторного зрошувача, що застосовується на гольф-полях по всьому світу. Роторна форсунка серії Precision приводиться в рух шестерним механізмом, розділяє потік води на безліч струменів з різними кутами нахилу, що чудово підходить для вітряних зон.

opt-45

Сектор поливу

radius79

Радіус

Технічні характеристики

PRN

TA

TF

Радіус зрошення

4,7 – 7,9 м.

4,7 – 7,9 м.

Модель форсунки

Регульований сектор зрощення

Повне коло зрощення

Робочий діапазон тиску

1,4 – 5,2 бар

1,4 – 5,2 бар

Витрати води

1,4 – 14,0 л / хв.

1,4 – 14,0 л / хв.

Висота траєкторії

20°

20°

Гарантія

5 років

5 років

Характеристики та переваги

Фото 19

1. Шестерний привід

Для обертання форсунки використовується надійний планетарний шестерний привід, що дозволяє змінювати радіус поливу за рахунок регулювання швидкості обертання.

2. Рівномірний розподіл опадів 14 мм / год

Ці форсунки розподіляють воду повільніше і більш рівномірно, ніж звичайні форсунки. Інтенсивність опадів всього 14 мм / год, дозволяє запобігти надмірному часу поливу, яке часто встановлюється в межах циклу поливу.

Фото 20

3. Постійна швидкість обертання

Шестерний привід забезпечує постійну швидкість обертання форсунки незалежно від тиску в системі, а також запобігає зупинці обертання при низькому тиску.

Фото 21

4. Технологія Step-Up

Забезпечує високу рівномірність зрошення від заснування самого розпилювача аж до найдальшої точки радіусу поливу. Унікальні “сходинки” поділяють потік води на 15 струменів, кожна з яких поливає певну частину заданої площі.

TORO форсунки