Дернопідрізчики

МОДЕЛІ

Гідростатичний дернопідрізчик.
Ширина пристрою – 46 см

Модель № SC180H (Honda)

Новий 46 см гідростатичний дернопідрізчик характеризується функцію зміни глибини «Set and Forget» підрізання і максимальної продуктивності для будь-якої роботи пристрою і будь-якого користувача!

Відмінні характеристики:

– Трансмісія гідро приводу
– Функція глибини підрізання «Set and Forget»
– Швидкість пристрою – 5,5 км/год
– Контроль управління за допомогою натиснення пальцем
– Унікальні передні колеса і заднє обертальне коліщатко

Технічні характеристики:

– Двигун 163 сс Honda GXV160
– Трансмісія: Гідро привід RT310
– Вага 157 кг
– Ширина підрізання – 46 см
– Глибина підрізання – максимум 4 см
– Ширина пристрою – 68 см

Новий 46 см гідро привідний дернопідрізчик є самий легкий і комфортний у керуванні. З перемінною швидкістю та інтуїтивним контролем цей універсальний пристрій є найкращим.

Функція зміни глибини підрізання «Set and Forget» є найкраща в своєму класі і регулюється ричагом і затискувачем, якими легко керувати. Ця функція зберігає час і забезпечує точну глибину зрізання дерну до 4 см для перенесення дерну, збільшення квітників, створення нових ділянок для насадження та інших цілей. Стандартне заднє обертальне коліщатко допомагає прекрасно справлятися з звивистими ділянками ландшафту, а також його можна закріпити в одному положенні при роботі на прямих ділянках.
Користувачам дернопідрізчика також сподобаються захисні накладки на ручки, які поглинають вібрацію і зменшують навантаження на користувача при роботі на великих чи малих ділянках.
Гідростатичний привід перемінної швидкості дозволяє користувачу регулювати швидкість пристрою в залежності від умов ґрунту водночас зберігаючи якість ґрунту і підвищуючи продуктивність. Інша перевага приводу є сама велика швидкість серед аналогічних пристроїв, більше 5,5 км/год. Контроль приводу зручно розташований для користувача. Контроль відбувається за допомогою дотику пальця на відміну від педальної чи дросельної системи. Змінна реверсна швидкість дозволяє пристрою бути більш маневреним при опрацюванні вузьких ділянок без пошкодження ґрунту чи заблокуванні пристрою.
Поєднання наявності потужності двигуна 5.5 HP Honda і три річної гарантії 46 см дернопідрізчик Billy Goat працює і керується дуже легко і який справляється з будь-якою роботою просто і з точне підрізання.