Для досягнення класичного вишуканого дизайну, оберіть для себе вже повністю готові декоративні водоспади! Будь-то водоспад з вже встановленою підсвіткою всередині або водостік з нержавіючої сталі чи з мідним античним покриттям, вони неодмінно дададуть елегантності будь-якому ландшафту або стилю інтер’єру. Всі декоративні водоспади призначені, щоб передати красу води, особливо у вечірній час.

Комплект системи для підключення декоративного водоспаду :

1. Басейни зовсім непомітні, повністю гермегичні та виготовляються різних розмірів. Вони дуже просто декоруються за допомогою декоративного каміння.

2. Спеціально розробленими закладний канал для виводу трубопроводу, електрокабелю та трубопроводу, який відповідає за долив.

3. Комлекти обладнання включають все необхідне для установки: з’єднання, кульовий кран для простого відключення насосу і регулювання потоку води.

4.  Всі з’єднання знаходяться всередині периметра басейну, що дозволяє викласти стінки декоративним камінням, без зайвих насічок і підрізання.

5. Встановлений всередині фільтр Еко-мат Matala запобігає потраплянню сторонніх предметів у насос, очищує воду, зменшує турбулентність для рівномірного потоку води з водоспаду.

6. Велика насосна камера вміщує відповідний насос серії ТТ або TW з установкою поплавка для автоматичного заповнення басейну.

7. Повністю готові комплекти ідеально підходять до всіх систем декоративних  водоспадів: Color Changing Colorfalls, Colorfalls, водоспадів з нержавіючої сталі та міді та навіть до настіних фонтанів.

8. Кільця для посилання сплеску воду втримують каміння на місці. Встановіть  світлодіоідну підсвітку під кільцем для освітлення спадаючої донизу води.