Holmac – техніка для розсадників

На підприємстві Holmak , заснованому у 1969 році, виробництво продукції, яке відоме всьому світу. Все розпочалося з виробництва гідравлічних насосів і запасних частин до верстатів, і з самого початку був напрям на виробництво за найвищими технологіями і з високою точністю. У 1981 році компанія увійшла у сферу рослинництва. Завдяки унікальній конструкції гідромолота, першого спеціального інструменту для вилучення рослин з дерну. Спираючись на багаторічний досвід роботи у області гідравліки і механіки у 1989 році був розроблений і побудований перший прототип Викопувач дерев.

Це була революція для рослинницької індустрії, тому що Викопувач може робити роботу за 20 людей , і це дозволяє розпліднику збільшити кількість видобутих рослин кожен день, скорочує час доставки продукту кінцевому клієнту, а також знижує втому працівників. Але саме важливе досягнення у тому, що використовуючи наші Викопувачі пересаджені рослини дуже швидко приживаються на новому місці, тому що тільки з лезом викопувача можна виконати підкопування. Цей процес, який зміцнює кореневу систему рослин.

Стандартне обладнання включає в себе: вертикальна система підйому кореня над землею, зміщення леза / вібратора на 35 ° C обох сторін, запатентовані відкриття / подача вперед незалежно від гумової гусениці з централізованої мастилом гідравлічної системи, гідравлічна система дає можливість роботи поблизу рослини з великою швидкістю, система ізоляції оператора від вібрації, яка регулює рука лезо тримача з кріпленням 25-30-35-40-45-50-55-60-65-70-80-90 100 см.

TRANSPORTER

Ця машина спеціально призначена для транспортування рослин та матеріалів по території розплідника, її максимальна вантажопідйомність становить 4000 кг. Ця машина також призначена для обрізки і обладнана утримувачем, який може бути висунутий на висоту 8,4 метрів, і / або двомісній платформою, яка може бути висунута на висоту 2,95 метра. Наводиться в дію дизельним двигуном з турбонаддувом, обладнана гідравлічним приводом поступального руху зі змінною швидкістю пересування від 1 до 10 км/г.

Технічні умови

  • Дизельний двигун з турбонаддувом,
  • 4 циліндри, 2434 см3, 59 л.с.
  • Поставляється з телескопічним краном платформа для обрізки – до 2,95 м

ВІДЕО